Kontaktinformācija

Pulkveža Brieža iela 15
Rīga, LV-1010, 3.stāvs
Tālr.: 67830626
Fakss: 67830636
E-pasts: pasts@ugf.gov.lv

Reģ. Nr.90001870675


Meklēšana

07.06.2021

Uzturlīdzekļu parādniekiem tiks piemērots liegums spēlēt azartspēles

Stājušies spēkā grozījumi Uzturlīdzekļu garantiju fonda likumā, kas paredz, ka parādniekiem tiks liegts spēlēt azartspēles un interaktīvās azartspēles, kā arī piedalīties interaktīvajās izlozēs. Azartspēļu organizētājam būs pienākums azartspēļu organizēšanas vietā pārliecināties, vai persona nav uzturlīdzekļu parādnieks, liedzot tai atrasties spēļu organizēšanas vietā.

Ziņas par to, vai personas vietā šobrīd tiek izmaksāti uzturlīdzekļi no Uzturlīdzekļu garantiju fonda, ir pieejamas portālā www.latvija.lv, izmantojot  e-pakalpojumu “Informācija par uzturlīdzekļu parādu”.

Ziņas par parādnieka uzturlīdzekļu parāda apmēru ir pieejamas portālā www.latvija.lv, izmantojot e-pakalpojumu “Informācija par uzturlīdzekļu parādu”.

               Kā nomaksāt uzturlīdzekļu parādu?

1. Zvērināta tiesu izpildītāja (turpmāk – ZTI) depozīta kontā, ja uzturlīdzekļu piedziņu veic ZTI

Sākot ar dienu, kad uzsākta uzturlīdzekļu izmaksa no Uzturlīdzekļu garantiju fonda, parādniekam ir pienākums izdarīt uzturlīdzekļu un likumisko procentu maksājumus tā zvērināta tiesu izpildītāja (turpmāk – ZTI) depozīta kontā, kura lietvedībā atrodas attiecīgā izpildu lieta par uzturlīdzekļu piedziņu.

 

 2. Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācijas kontā

Ja uzturlīdzekļu izmaksa tiek veikta bez tiesas nolēmuma par uzturlīdzekļu piedziņu (administratīvā procesa kārtībā) vai, ja nav izpildu lietas pie ZTI, tad parādniekam ir pienākums izdarīt uzturlīdzekļu un likumisko procentu maksājumus Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācijas kontā.

 

© Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācija
Priekšlikumi par mājaslapas saturu - pasts@ugf.gov.lv
Pēdējās informācijas atjaunošanas datums: 14.06.2021
Mājaslapas izstrādātājs Mediaparks